The Offspring

14. října 2007 v 10:49 | Mr.tom |  Rockový skupiny
THE OFFSPRING
členové: Dexter Holland
Vlastním jménem Bryan Holland, narozen 29. prosince 1966 v, Orange Country v Kalifornii jako třetí ze čtyř dětí, otec správce nemocnice, matka učitelka. Na střední škole patřil mezi premianty třídy, nebyl to však žádný šprt, byl rušné dítě. Svým vystupováním si získal přezdívku Dexter, která mu zůstala dodnes. Vystudoval Pacifickou univerzitu, a pracoval pod titulem PHDr v oboru mikrobiologie. Bydlí v Huntington Beach v Kalifornii. Je ženatý (Kristine Luna) a má dceru. Od roku 1995 má na starosti své vydavatelství Nitro Records.
Mezi jeho záliby patří hudba, počítačové hry a surfování. Má rád létání a skoky s padákem. V mládí byl velký sportovec a byl členem běžkařskéo týmu. Svého snažení dosáhl po vydání alba Smash.
V kapele Dexter píše texty a zpívá - téměř všechen zpěv patří jemu, a kromě toho taky hraje na kytaru.


Noodles

Narodil se 4. února 1963, vlastním jménem Kevin Wasserman. Skoro 190cm vysoký, bydlí v Los Angeles v Kalifornii, má ženu a dceru.
Dělal na Gregově škole školníka. Kromě The Offspring hraje ve skupině Dirty Dot. V roce 1989 byl napaden skinem, dostal ránu nožem do ramene. Taky pracoval v McDonaldu.
Rád rybaří, surfuje, jezdí na snowboardu, skateboardu a na lyžích. Sbírá kytary, proč ne, když na ni nejen u Offspring hraje.


Greg K

David Gregory Kriesel, narodil se 12. ledna 1965 (Glendale, Kalifornie).
Investiční otec v něm viděl právní školu a pro většinu vysoké školy byl sportovní fanoušek a také sebou prohlášený atlet. Na vysoké škole získal titul bakalář. Je ženatý a má syna.
Baví ho kempování, golf, baseball a taky je velký sběrač klobouků. V kapele hraje na basskytaru.

Ron Welty

Narodil se 2. února 1971 v Long beach v Kalifornii. Vystudoval elektrické inženýrství a pracoval v obchodě s jogurty. Byl nejmladším členem kapely a jako jediný neměl žádnou přezdívku. Dříve hrál také ve skupině Spinning fish od The OFFspring odešel v roce 2003, aby se věnoval své vyvíjející kapele Steady Ground.
Baví ho kolo, surfování a skateboard.

Atom Willard

Jeho vlastní jméno je Adam Willard, narodil se ve Van Nuys v Kalifornii.
Dělal bubeníka ve skupinách Rocket from the Crypt (9,5 let), American Hi-Fi, Month, The Special Goodness atd., u Offspring se usadil v roce 2003 po vydání alba Splinter, kdy odešel po cca 15 letech bubeník Ron Welty. Za zmínku také stojí, že na bicí hraje už od 5 let.
Mezi jeho koníčky a záliby patří především stará auta a horská kola.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama